Genel Müdür Mesajı

Ayşe Deniz Karakullukçu
Genel Müdür

Ekvator Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti, KRK Holding‘in çalışma ilkeleri ile örtüşen bir kurum olan Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi’nin kurumsal alanda hizmet veren tam yetkili acentesidir. 2000 yılında kurulan şirket, uzman kadrosuyla çalışmalarını sürdürmektedir. İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmalarımızın tüm risklerini güvence altına almak amacıyla kurulan Ekvator Sigorta , tüm bu şirketlerin projelerini, makine parkını ve olası tüm risklerini teminat altına almaktadır. Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi’nin temel ilkelerini de dikkate alarak, KRK Holding şirketleri için geniş teminatlı, muafiyetleri düşük ve çarpanları uygun limitlerde poliçeler üreterek onları güvence altına almaya özen göstermiştir. Ekvator Sigorta, çalışma prensipleri ve iş potansiyeliyle, KRK Holding içinde bazı ayrıcalık ve hakları da elde etmiştir.

Kurumsal hizmetlerinin yanı sıra, gün geçtikçe artan portföyüyle bireysel poliçeler de üreten Ekvator Sigorta, kaliteli hizmet veren ve herkesin kolayca ulaşabileceği bir acente olmayı ilke edinmiştir. Bu yönde gerçekleştirilen çalışmalarla potansiyel müşterilerine danışmanlık hizmeti de vermektedir. Ekvator Sigorta , çalışma ilkelerine bağlı kalarak, kaliteli ve maksimum hizmet vermeye devam ederek, sektördeki yerini koruyarak, uluslararası alanlarda da daha çok yer alarak gelişerek, referans gösterilen bir güce ulaşmayı hedeflemektedir.

Ekvator Sigorta bir Anadolu Sigorta acentesidir.

Biz ve ortaklarımızın, sizi hatırlayabilmesi ve siz ve diğer ziyaretçilerimizin sitemizi nasıl kullandığınızı anlayabilmesi için, sitemiz çerezleri ve diğer teknolojileri kullanır. Bu teknolojilerin tam listesini görmek ve bize bunların cihazınızda kullanılıp kullanılamayacağını bildirmek için burayı okuyabilirsiniz. Sitemizi daha iyi bir şekilde kullanmanız için çerez politikamızı kabul ediyor musunuz?

Kabul Et