Hizmetlerimiz

Sigorta Danışmanlığı
Uzman kadromuz, ihtiyaç duyduğunuz anda sigorta ile ilgili tüm sorularınıza cevap vermeye ve öneride bulunmaya hazırdır. Sigorta ihtiyaçlarınızı tespit ederek istekleriniz doğrultusunda sigorta programınızı yöneten ekibimiz daima yanınızda olacaktır.

Risk Tespiti ve Analizi
Karşılıklı görüşmelerle müşterilerin ihtiyaçlarını en etkili şekilde belirleyen uzmanlarımız, aynı zamanda gerekli bilgileri alarak, risk azaltıcı önlemler için doğru yönlendirmeyi yapma amacı taşımaktadır. böylelikle en uygun sigorta programını hazırlamak da mümkün olmaktadır.

Risk Analizine Göre Sektörel Fiyat Araştırması
Sigorta ihtiyacınız belirlendikten sonra araştırma adımı önemlidir. Ekvator Sigorta, varsa yürülükteki sigorta poliçelerinin analizini yapar ve başlıca sigorta şirketleri nezdindeki fiyat araştırmalarını müşterilerine adına yürütür.

Teminatlar ve Fiyat Dengesi Esas Alınarak Teklif Oluşturulması ve Sunumu
Teminat ve fiyat araştırması sonuçlandıktan sonra, en uygun fiyatı veren şirketlere ait teklifler mercek altına alınmaktadır. Sonuçlar dosya halinde hazırlanarak ve gerekli teminatlar en uygun fiyatlarla dengelenerek müşteriye sunulur.

Biz ve ortaklarımızın, sizi hatırlayabilmesi ve siz ve diğer ziyaretçilerimizin sitemizi nasıl kullandığınızı anlayabilmesi için, sitemiz çerezleri ve diğer teknolojileri kullanır. Bu teknolojilerin tam listesini görmek ve bize bunların cihazınızda kullanılıp kullanılamayacağını bildirmek için burayı okuyabilirsiniz. Sitemizi daha iyi bir şekilde kullanmanız için çerez politikamızı kabul ediyor musunuz?

Kabul Et